אודות

[עמית גל 

הכרטיס שלי בלינקדאין – Amit Gal's LinkedIn profile

אודות בימייט

בימייט הוקמה בשנת 2007, על ידי עמית גל. עמית הינו יזם בעל ניסיון ניהולי עשיר של למעלה מ-17 שנים בתחומי שיווק, מכירות ופיתוח עסקים בחברות שירותים וחברות הייטק. בשירותו הצבאי שימש כמפקד בסיס בחיל המודיעין, ורכש ניסיון רב בראיונות אישיים של מנהלים ועובדים. במהלך השנים צבר ניסיון עשיר במיון, קיום ראיונות, העסקה וניהול של עשרות עובדים, בחברות שירותים ומוצרים טכנולוגיים בהן עבד.

בימייט היא מחלוצות שירותי שדרוג קורות חיים למחפשי עבודה, ומציעה מגוון שירותי קורות חיים – כתיבת, שכתוב ושדרוג קורות חיים, וכן יעוץ תעסוקתי אישי. החזון וההכרה שהינחו את עמית בעת הקמת בימייט היו, שמה שדרוש באמת למחפש העבודהפשוט לא ניתן במסגרות המקובלות .

הכוונה לתהליך כולל, המתחיל בכתיבת קורות חיים או שדרוג קורות חיים, בידייים מקצועיות ומנוסות, וממשיך, לפי בחירתו של הלקוח, בתהליך ליווי יעוץ אישי. בכל התהליך מושם דגש על מרכזיות המועמד, ניתנת לו תמיכה והקשבה מירבית, על מנת להדגיש ולחזק אותו, הן כלפי חוץ והן כלפי פנים. התוצאות שהשיגו מועמדים שנהנו משירות בימייט לאורך השנים מדברות בעד עצמן. בוגרינו נהנים להמליץ ושולחים אלינו עוד ועוד מועמדים, כדי שאלו יעברו את התהליך ויגיעו לתוצאות מיטביות.

יותר פניות ממעסיקים. תוצאות טובות יותר. הצעות שכר טובות יותר.

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עכשיו בטלפון 072-251-1110
וליהנות משירות של שדרוג קורות חיים או יעוץ תעסוקתי, מותאם במיוחד בשבילך.

או

לצרף קובץ קו"ח לבדיקה חינם, בטופס הבא: