7 סיבות לעשות מנוי לינקדאין פרימיום

גילוי נאות. אני לא מושקע במניית LINKEDIN וגם אינני מקבל כל תמריץ על הצטרפות מנויים מטעם החברה. אבל, אני ממליץ בחום לכל מוצאי העבודה, שאני מלווה ומייעץ להם, לעשות מנוי Premium CAREER, בעלות של 29.99 דולר לחודש. 
לפני שניגשים להפוך ל-PREMIUM, חובה (!!) לשדרג הכרטיס באופן מקצועי, כדי  שייראה מיליון דולר ויעבוד כמו שצריך מול המחפשים. (למי שזקוק לסיוע בזה, אני כאן).
הסיבות לכך:
1. מי ביקר בכרטיס שלך – מידע חיוני וסופר חשוב כשאתה מחפש עבודה !
2. פילטרים וחיתוכים – מאפשרים לך להגדיל הרשת שלך בצורה מדויקת, בחיפוש וזימון אנשים לפי חתכים שאתה מייצר – מגייסים, עובדים מחברה שאתה רוצה לעבוד בה ומטרגט אותה, עובדים בתחום שלך ועוד.
3. שימוש במוצר Learning – זה ערך אדיר, שבאמצעותו אפשר להשלים או לרכוש ידע, במגוון עצום של נושאים טכנולוגיים וניהוליים.
4. חודש ראשון חינם – זה מאפשר לעשות עבודה משמעותית בהגדלת הרשת האישית ולהבין את היתרונות של להיות פרימיום והופך את העלות לנוחה יותר. 5. עדיפות בקידום להגדלת הרשת – בחודש הניסיון – הפרופיל מקבל עדיפות (אינטרס של לינקדאין, לצרכי שימור המנוי בהמשך) וזו סיבה נוספת לנצל ההטבה הזו.
6. Business Insights – שמראות לך איך הפרופיל שלך מתקדם ומדרבנות אותך להמשיך ולתת גז בכיוון.
7. מאחורי הקלעים של הפרימיום – שהוא מוצר אחר ושונה מהלינקדאין הרגיל – פה יש עוד המון יתרונות נוספים, שצריך להתעמק בהם. אחד החשובים הוא הגדרה למגייסים, בדיוק מי אתם ומה אתם מחפשים. ותאמינו לי, זה עובד. ופתאום אתם מתחילים לקבל פניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *